Sprawdź ofertę mebli na wymiar

Nasza misja
misja

HS meble to profesjonalna firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej. Za doświadczeniem idzie energia i chęć dostarczania jak najlepszych mebli do domów i biznesów naszch klientów. Na co dzień zajmujemy się tworzeniem eleganckich, komfortowych mebli na wymiar i z entuzjazmem podchodzimy do nowych niecodziennych wyzwań.

Meble na wymiar
misja

Oferta HS meble jest bardzo rozległa, podejmujemy się projektowania mebli tam gdzie inni rezygnują. Większość naszych klientów oczekuje funkcjonalnych i estetycznych kuchni, mebli do salonu dających poczucie komfortu oraz tworzących atmosferę domowego ogniska, mebli łazienkowych zachowujących nowoczesny styl i spełniających swoje zadania, pojemnych szaf wnękowych i garderób oraz mebli sklepowych.

ORŁY
MEBLARSTWA
Otrzymaliśmy wyróżnienie Złote Orły Meblarstwa w powiecie Oleśnickim oraz w miejscowości Twardogóra wyprzedzając 63 tysiące innych firm z branży meblarskiej.
OCENA
9.4 / 10 pkt
4,9/5
Średnia ocen klientów
6
Lat doświadczenia
87
Zrealizowanych montaży
53
Zadowolonych klientów
Szafa pod skosem na wymiar
Podejście do produkcji mebli

Każda realizacja której się podejmujemy już od pierwszego dnia pomiarów jest dla nas bardzo ważna.

Niestraszne są dla nas skosy i poddasza. Każda realizacja której się podejmujemy już od pierwszego dnia pomiarów jest dla nas bardzo ważna. Staramy się zrozumieć oczekiwania i obawy klientów, służąc radą i doświadczeniem. Przy produkcji mebli zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły, nie pozwalając aby niedoskonałe detale popsuły obraz całości.

Wykorzystujemy materiały uznanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu sami mamy świadomość, że klient otrzyma od nas meble jakich oczekuje. Dobry producent to nie tylko gwarancja najwyższej jakości materiałów, ale i możliwość dobrania detali oraz puszczenia wodzy fantazji przez klienta.

Podejście do klientów

Dla nas nie ma wymagających klientów są jedynie pragnący dobrze wykonanej pracy.

Solidną pracę jesteśmy w stanie zagwarantować m. in. dlatego że podczas pierwszego spotkania kompleksowo rozpoznajemy potrzebę i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wszystko to robimy z myślą o zadowoleniu klienta i własnym po zamontowaniu mebli w docelowym miejscu.

Twój pomysł na meble także możemy zrealizować
Umów sie na darmową wizytę